Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/server254538/ftp/lfp-industrial.pl/wp-content/themes/lfp-industrial/single.php on line 6
Industrial solutions

Elitron Kombo TAV-R zawita w parku maszynowym TFP.

Najnowocześniejszy ploter tnący Elitron Kombo TAV-R już w pierwszym kwartale 2022 roku zostanie zainstalowany w parku maszynowym TFP, podpoznańskiego producenta tektury falistej i opakowań. Będzie to pierwsze tego typu urządzenie w Polsce.

„Jeżeli możesz coś sobie wyobrazić, możesz także to stworzyć” – to słowa Giuseppe Galluciego, założyciela marki Elitron, która na przestrzeni niemal trzech dekad istnienia osiągnęła status prawdziwego giganta automatyki przemysłowej. Niepodważalna renoma włoskiej firmy i rewelacyjna sprzedaż produkowanych przez nią rozwiązań w Europie, jest konsekwencją nie tylko funkcjonowania w zgodzie z tą myślą, lecz przede wszystkim wypracowanej przez lata zwycięskiej formuły: połączeniu kreatywności z innowacją. Doświadczenie to pozwoliło na zaprojektowanie i stworzenie najbardziej zaawansowanych technicznie systemów produkcyjnych, które od lat z powodzeniem sprawdzają się w wielu sektorach branży, oferując maszyny zapewniające najwyższą jakość i zwiększony poziom produkcji – a co za tym idzie, także imponujące wyniki w zakresie produkcji. Podobnie jest także z ploterem nowej generacji Elitron Kombo TAV-R, którego bez większej przesady można określić mianem prawdziwego „gamechangera” – rewolucyjnego urządzenia, które całkowicie zmienia reguły gry na rynku nie tylko opakowań.

TFP – stały rozwój. Nowoczesna wizja.

Na czym polega fenomen tego innowacyjnego modelu? Elitron Kombo TAV-R zapewnia produktywność bez ograniczeń. To zdecydowanie najlepsze obecnie na rynku elastyczne i modułowe rozwiązanie dedykowane cięciu POS-ów, displayów i opakowań tekturowych. To także prawdziwie przełomowy krok w kierunku prawdziwej automatyzacji pracy. Zdaniem Yousifa Al-Faisala (Juko), Kierownika Działu Technologii Cyfrowych w firmie TFP „Ploter Elitron Kombo TAV-R to obecnie jedyne tego typu urządzenie, które jest w stanie zapewnić nam oraz naszym klientom najwyższą na rynku możliwą jakość. Połączenie wszechstronności w doborze materiału oraz pełnej automatyzacji pozwoli nam na wykonywanie nawet najbardziej kompleksowych zleceń w o wiele krótszym terminie“.

Jednym z najważniejszych atutów urządzenia jest przede wszystkim wszechstronność, dzięki której możliwe jest precyzyjne cięcie szerokiej gamy materiałów oraz wykańczanie każdego materiału z niezwykłą dokładnością. Jest to możliwe zarówno w przypadku krótkich, jak i bardziej złożonych serii produkcyjnych.

Jak dodaje Yousif Al-Faisal (Juko), „Najnowszy ploter marki Elitron to nie tylko prawdziwy przełom w funkcjonowaniu naszej firmy, lecz także kolejny etap wieloletniej, niezawodnej i pełnej zaufania współpracy z LFP Industrial Solutions, która jako polski przedstawiciel marki Elitron zapewnia rozwiązania na najwyższym poziomie“.

W przypadku wyboru plotera Elitron Kombo TAV-R spore znaczenie mają także kwestie ekonomiczne, takie jak znaczne skrócenie czasu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Subscribe to our newsletter