Industrial solutions
Opublikowany 12/01/2022

Vanguard – czyli kim jest nowy gracz na rynku urządzeń do cyfrowego druku wielkoformatowego?

Szukasz technologii druku, która umożliwia wykonywanie wysokiej jakości, trwałych nadruków na dowolnym materiale? Przedstawiam Ci rewolucyjne urządzenia marki Vanguard. Jakie możliwości daje druk UV LED amerykańskiej marki? Na jakich materiałach można go stosować? Jakie są jego zalety? Nie sposób tego wszystkiego wymienić, pewne jest tylko jedno, urządzenia Vanguard podbiły Amerykę i stały się numerem 1!

LONG SHORT STORY

Vanguard zaczął swoją działalność w Atlancie w 2015 roku ze swoim pierwszym modelem VR5D-E. To płaska drukarka UV LED ze stołem roboczym 2,5×1,25m (4×8″) oraz głowicami Ricoh Gen5, która podbiła serca amerykańskiego rynku poligraficznego. W ramach rozwoju firmy producent poszerzał swoje portfolio zawsze stawiając KLIENTA i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Do dziś dnia Vanguard sprzedał łącznie ponad 750 swoich urządzeń w USA, a na chwilę obecną dokonuje średnio 4 instalacji tygodniowo!!! Co ciekawe w 2019 roku 25% sprzedanych maszyn trafiło do klientów, którzy już posiadali drukarkę Vanguard w swoim parku maszynowym. Na potwierdzenie tych słów proszę sprawdzić w social mediach hasztag: #installweek

W 2021 roku Vanguard Digital Systems stał się częścią Durst Group Company co jest jasnym sygnałem dla rynku, że lider cyfrowych rozwiązań przemysłowych wchodzi w segment, który do tej pory nie był eksplorowany.

SŁÓW KILKA O PORTFOLIO

Przez ostatnie 7 lat portfolio firmy Vanguard zostało rozbudowane nie tylko o maszyny płaskie UV LED, ale również Roll-to-Roll oraz Single pass. Na rynek europejski oferta przedstawia się na ten moment następująco:

    Dalsza część artykułu dostępna po podaniu adresu e-mail.

    Subscribe to our newsletter