Industrial solutions

26-29.04.2022 Durst EXPO 2022: Label!

Durst Group wraz z AB Graphics, Actega, Avery Dennison, Fedrigoni, OMET, UPM Raflatac oraz innymi wiodącymi w branży firmami, zaprasza na specjalnie zorganizowane wydarzenie Durst EXPO 2022:Label, na którym zaprezentowane zostaną nowości dotyczące maszyn z serii Durst TAU. 

Spotkanie odbędzie się w dniach 26-29 kwietnia w siedzibie firmy Durst. Jak komentuje Martin Leitner, Durst Product Manager Label & Flexible Packaging: „Po przesunięciu Labelexpo Europe 2022, natychmiast podjęliśmy decyzję, aby zapewnić naszym obecnym i przyszłym klientom możliwość obejrzenia na żywo pełnej gamy naszych globalnie ugruntowanych rozwiązań w zakresie drukowania etykiet i wszystkich innowacji w tym czasie. Dlatego organizujemy Durst Expo 2022: Label.”

Podczas prawie czerech dni zróżnicowany program obejmie pokazy maszyn Tau RSC na żywo, dyskusje panelowe, inspirujące przemówienia i liczne prezentacje firm oraz klientów uczestniczących w wydarzeniu. Włoska kawiarnia w Durst Lounge z pewnością sprzyjać będzie inspirującym rozmowom w miłej atmosferze. 

Ponieważ najlepsze pomysły i projekty najczęściej rodzą się z natchnienia, program dopełnią zorganizowane wycieczki z przewodnikiem po okolicznych górach na rowerze elektrycznym oraz wycieczki po historycznym centrum Brixen z degustacją produktów regionalnych. „Wydarzenie dedykowane jest wszystkim producentom etykiet z całego świata. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w pięknym mieście Brixen” – dodaje Thomas Macina, Global Sales Director Label & Flexible Packaging. 

Link do rejestracji: TUTAJ.

Subscribe to our newsletter