Industrial solutions

Zapraszamy na Darmowe Warsztaty!

W dniach 23-25.03.2022, podczas wydarzenia RemaDays odbędą się darmowe warsztaty z Durst Workflow z których warto skorzystać.

Niewątpliwie w branży poligraficznej zaszły spore zmiany. Trendy technologiczne wymagają dostosowania parku maszynowego w drukarniach do nowych rozwiązań. Wykorzystanie innowacyjnych technologii pozwala w pełni zoptymalizować procesy poligraficzne. Celem ich wdrażania jest poprawa jakości wydruku, przyspieszenie realizacji procesów oraz podniesienie wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Bezpłatne warsztaty

Podczas targów RemaDays będziemy organizować dla Państwa codziennie o godzinie 12:00 bezpłatne warsztaty z oprogramowania Durst Workflow. Dla osób chcących uprościć, przyspieszyć oraz zautomatyzować procesy przedprodukcyjne i jednocześnie zminimalizować błędy to niebywała okazja, aby porozmawiać ze specjalistą z ponad 20 letnim doświadczaniem w dziedzinie wdrożeń Workflow oraz Color Management’u.

Vanguard – Nowy gracz w druku UV LED!

Ogłoszona niedawno informacja o nowym graczu na rynku urządzeń do cyfrowego druku wielkoformatowego wzbudziła wielkie zainteresowanie na rynku. Vanguard Digital Printing Systems USA jest wiodącym producentem maszyn drukujących UV LED dla branży m.in. reklamowej, signage, dekoracji oraz opakowaniowej. Dlatego też, po raz pierwszy na polskich targach zaprezentujemy topowy model maszyny Vanguard VK300D-HS.

Rozwiązania do cięcia

Niezwykle istotną i nieodłączną częścią procesu produkcyjnego w drukarni jest cięcie materiałów. Tutaj również warto postawić na sprawdzone rozwiązania jakimi są maszyny marki Elitron. Na targach RemaDays będzie można zapoznać się z modelem Kombo SD+31.20, który zostały zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby rynku poligraficznego. To co można zdecydowanie powiedzieć o modelu Kombo to, to że przede wszystkim łączy w sobie maksimum elastyczności, niezawodności oraz produktywności.

Już dziś zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na warsztaty, które tym samym dają możliwość bezpłatnego wejścia na teren targów RemaDays. Link do rejestracji:  TUTAJ.

Ps. Znajdziesz nas w hali F na stoisku O25.

Subscribe to our newsletter