Industrial solutions

VANGUARD na RemaDays! PREMIERA niezawodnej technologii druku UV LED.

Już 23-25.03.2022 na targach RemaDays odbędzie się premiera maszyny drukującej VK300D-HS UV LED amerykańskiej marki, która podbiła rynek USA stając się No. 1!

Vanguard – Welcome to the Family.

Niespełna 2 lata temu Durst nabył większościowy pakiet udziałów w Vanguard Digital Printing Systems USA,- producenta maszyn drukujących m.in. dla branży oznakowań, dekoracji, reklamy oraz opakowań. Wraz z utworzeniem oddziału Vanguard Europe GmbH, producent oferuje swoje szerokie portfolio również na rynkach europejskich w tym oczywiście w Polsce. Jedynym, autoryzowanym dystrybutorem jest firma LFP Industrial Solutions, która specjalnie na potrzeby klientów otworzyła centrum demonstracyjne we Wrocławiu.

Prostota i niezawodność 

Na targach RemaDays można będzie obejrzeć jeden z topowych modeli VK300D-HS. Flatbed posiada stół w wymiarze 3,2×1,6m oraz głowice Kyocera drukujące z wielkością kropli 3,5 piko litra. W trybie produkcyjnym przy podwójnym rzędzie głowic osiąga prędkość 269 m2/h (!).

6 regulowanych stref podsysu oraz karetka, która potrafi unieść się na wysokość do 10 cm powodują, że maszyna świetnie radzi sobie z nadrukiem na materiałach m.in. takimi jak: PCV, Papier, Drewno, Skóra, Guma, Płyta winylowa, Pianka, Metal, Kamień, Tkanina, Akryl, Koroplast, Plastik, Cegła, Karton, Płótno, Styren, Szkło, Porcelana.

Dla materiałów wysoce trudnych do utrzymania na płasko jak nietypowe płyty drewniane, sklejki, aluminium czy też tektura falista, Vanguard opracował specjalne wersje stołów drukujących HVT oraz SS z odpowiednimi strefami oraz dedykowaną mocą podsysu. Rozwiązania marki Vanguard podbiły Stany Zjednoczone. Jak komentuje Piotr Słup – Ostrawski, Business Development Manager: „W ciągu 6 lat Vanguard sprzedał ponad 750 urządzeń w USA, a na chwilę obecną dokonuje średnio 4 instalacji tygodniowo. W samym 2019 roku co czwarta maszyna trafiła do klienta, który już posiadał tą markę w swoim parku maszynowym – chcesz wiedzieć dlaczego Vanguard jest No.1 w obszarze UV LED na rynku amerykańskim? Przyjdź, zobacz i przekonaj się samemu jak wygląda NOWY GRACZ na europejskim rynku urządzeń do cyfrowego druku wielkoformatowego”.

Jak dodaje Marcin Wójcik, Wiceprezes LFP Industrial Solutions: „Wierzymy, że targi są niezwykle ważnym miejscem inspiracji, dlatego postanowiliśmy podzielić się z odwiedzającymi nowymi rozwiązaniami, które posiadamy.  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko, (Hala F, Stoisko O25) w miejscu gdzie będziemy mogli spotkać się i porozmawiać o zmianach w naszych technologiach, a także zaprezentować zupełną nowość w Europie“.

 Firma LFP Industrial Solutions zaprasza do skorzystania z rejestracji za pomocą formularza znajdującego się TUTAJ, która upoważniać będzie do bezpłatnego wejścia na targi.

Subscribe to our newsletter