Industrial solutions

Spotkaj się z nami na targach FESPA.

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie z niecierpliwością wyczekiwane przez całą branżę poligraficzną – FESPA Global Print Expo 2022. Czego możemy spodziewać się od kolejnej edycji, którą Organizatorzy zapowiadają jako jedną z największych? Zapewne nie zabraknie na nich innowacyjnych rozwiązań Durst, Vanguard oraz Elitron. Tegoroczna lokalizacja FESPY to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z rozwiązaniami dedykowanymi produkcji doskonałej.

Niespodzianki od Durst

Na stoisku będzie można zapoznać się z przełomowym rozwiązaniem zupełnie nowej maszyny drukującej P5, na którą wszyscy czekają. Oprócz premierowego urządzenia  odwiedzający będą mogli zapoznać się z wieloma innymi rozwiązaniami do wielkoformatowego druku cyfrowego, a także skorzystać z indywidualnych pokazów oprogramowań Durst, które usprawniają pracę w drukarniach. To nie jedyne atrakcje szykowane przez producenta z Tyrolu – po raz pierwszy na targach FESPA pojawią się rozwiązania z segmentu etykiet i opakowań giętkich. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z flagowym modelem z platformy Durst Tau RSC. 

Vanguard w drodze na szczyt.

Targi FESPA 2022 to idealna okazja bliższego poznania dokonań amerykańskiej marki Vanguard Digital Printing Systems, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na międzynarodowym rynku poligraficznym. Potwierdzeniem tego jest rosnąca liczba instalacji – na dzień dzisiejszy, co tydzień z powodzeniem uruchamiane jest kolejne urządzenie. W samych Stanach Zjednoczonych sprzedano blisko 800 maszyn. Przez ostatnie lata firma stopniowo rozszerzała swoje portfolio, wzbogacając je nie tylko o kolejne maszyny płaskie UV LED, ale także rozwiązania Roll-To-Roll oraz Single Pass. W związku z ekspansją firmy, Vanguard przygotował niezwykle ciekawą ofertę dedykowaną na rynek europejski. Niewątpliwymi atutami wspomnianej marki są prostota, niezawodność, a przede wszystkim zrozumienie potrzeb klientów, którzy zawsze stawiani są na pierwszym miejscu. 

Rozwiązania do cięcia 

Punktem obowiązkowym w trakcie zwiedzania tegorocznej FESPY będzie także ekspozycja niezwykle cenionej marki Elitron, która na swoim stoisku zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu cięcia, frezowania oraz bigowania. Wśród nich z pewnością zostanie zademonstrowane przełomowe urządzenie Kombo SDC+ 31.32 służące do cięcia dużych formatów, rolek oraz materiałów sztywnych. Zostało ono wyposażone w podajnik rolowy, a także w innowacyjny system wizyjny Seeker System PRO, w całości zaprojektowany, opracowany i opatentowany przez firmę Elitron. Oprócz standardowego wyposażenia, model ten posiada wiele innych dodatkowych funkcji. 

Odliczanie rozpoczęte!

Kampania promocyjna towarzysząca nadchodzącym targom FESPA została opatrzona sloganem „Experience Print In Motion” symbolizującym druk, który znajduje się w ciągłym ruchu. Pomimo wyzwań ostatnich dwóch lat, rynek specjalistycznego druku i towarzyszące mu technologie przez cały czas ewoluują i rozwijają się, co pozwala z optymizmem spojrzeć w przyszłość międzynarodowej poligrafii. FESPA 2022 zapowiada się imponująco i tym samym LFP Industrial Solutions zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, zachęcając do rejestracji pod bezpłatnym linkiem.

Subscribe to our newsletter