Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/server254538/ftp/lfp-industrial.pl/wp-content/themes/lfp-industrial/single.php on line 6
Industrial solutions

Wakacyjne Pomaganie #sPRINTem

Osoby zaangażowane w akcję Pomagamy #sPRINTem w okresie wakacyjnym nie tylko mogą spalić wiele kalorii i pomóc dzieciom z Fundacji ESPA, ale także mają szansę na ciekawą, personalizowaną niespodziankę. 

Półtora roku temu wdrożyliśmy w naszej branży akcję Pomagamy #sPRINTem. Dzięki zaangażowaniu uczestników w spalanie kalorii, wspieramy finansowo najmłodszych wychowanków Fundacji ESPA w ich dążeniu do zdobywania wiedzy oraz rozwijania talentów. Osoba biorąca udział w wyzwaniu, która spali najwięcej kalorii może otrzymać wyróżnienie „Wzorowego Pomagacza”.

Jeszcze więcej Pomagamy #sPRINTem

W okresie wakacyjnym jednak nie tylko kalorie będą miały znaczenie! Postanowiliśmy dodatkowo wynagrodzić najciekawsze zdjęcie z treningu zarejestrowanego w akcji Pomagamy #sPRINTem. Wystarczy podczas aktywności sportowej zrobić zdjęcie, a przy zapisywaniu treningu w aplikacji MapMyRun należy dodać wykonaną fotografię.

Tym samym my zaopatrzymy podopiecznych Fundacji ESPA w przybory szkolne po to, aby dzieci były w pełni gotowe na zajęcia edukacyjne w nowym roku szkolnym.

Do pomocy można przystąpić w dowolnym momencie wakacyjnym (i nie tylko) poprzez dołączenie do grupy „Akcja pomagamy #sPRINTem”. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce POMAGAMY.

Subscribe to our newsletter