Industrial solutions

Zaproszenie na Open House 13-15.09.2022

Odliczamy dni do rozpoczęcia Open House – wyjątkowego spotkania organizowanego przez LFP Industrial Solutions, które rozpocznie się już 13 września w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Trzydniowe wydarzenie będzie jedyną w swoim rodzaju okazją do zapoznania się z technologicznymi „must have” dla każdej nowoczesnej drukarni, a przede wszystkim obejrzenia rozwiązań Vanguard oraz Elitron w akcji.

Nie da się ukryć, że jedną z najjaśniejszych gwiazd tegorocznej edycji Open House będzie amerykański Vanguard, czyli jeden z najbardziej przełomowych poligraficznych debiutów ostatnich lat. Fenomen młodej marki okazał się jednym z największych zaskoczeń dla całej branży. Na dzień dzisiejszy popularność firmy rośnie w astronomicznym wręcz tempie – najpierw szturmem zdobyła ona rodzimy rynek w USA, a już na jej koncie pojawiły się pierwsze sukcesy w Europie. W Centrum Demonstracyjnym LFP Industrial Solutions będziemy mieli okazję zapoznać się z wyjątkowymi możliwościami wielokrotnie nagradzanego „flagowca” VK300D-HS, który zaskakuje nie tylko szybkością i najwyższą jakością druku, ale również wszechstronnością w zakresie pracy na przeróżnych podłożach.

LFP Industrial Solutions jest także przedstawicielem renomowanej włoskiej marki Elitron, której zaawansowane technicznie rozwiązania w zakresie obróbki materiałów już od ponad trzech dekad cieszą się olbrzymim powodzeniem w całej Europie. Goście Open House będą mogli przyjrzeć się urządzeniu Elitron Kombo SD+31.20, który dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych narzędzi i możliwości pracy z wieloma materiałami, jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników w zakresie cięcia, bigowania oraz frezowania. Elitron z powodzeniem sprawdza się w segmentach poligrafii, w tym w obróbce opakowań oraz reklamy wizualnej, zapewniając nie tylko wydajność lecz także wysoki poziom niezwykle ważnej dziś automatyzacji.

Odliczanie rozpoczęte!

Współczesna drukarnia to nie tylko innowacyjny sprzęt lecz także nowoczesne oprogramowanie, które jest sercem jej efektywnego funkcjonowania. Dlatego też w trakcie dni otwartych będzie możliwość zapoznania się z bogatymi możliwościami ekosystemu Durst Software (osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze umówienie dedykowanego spotkania).

Open House będzie niepowtarzalną okazją nie tylko do przetestowania urządzeń lecz także zapoznania się z wizją LFP Industrial Solutions, możliwościami firmy oraz oferowanym, szerokim wsparciem klienta. To jednak nie wszystkie niespodzianki jakie zostały przygotowane dla Gości. Uczestnicy będą mogli liczyć na wyjątkowe rabaty oraz upominki, a swoistym pożegnaniem lata i zwieńczeniem tych trzech niezwykłych dni będzie BBQ, czyli barbecue w prawdziwie amerykańskim stylu. Organizator zaprasza na prawdziwie ekscytujący początek poligraficznej jesieni!

Link do rejestracji na wydarzenie TUTAJ.

Subscribe to our newsletter