Industrial solutions

Preferencyjny leasing na 102%

Ostatnie miesiące w gospodarce przebiegają pod znakiem rosnących stóp procentowych, jednak LFP Industrial Solutions daje swoim klientom możliwość skorzystania z promocyjnego finansowania przy zakupie maszyn poligraficznych do końca roku 2022.

Nie da się ukryć, że aktualnie mamy do czynienia z bezprecedensową serią podwyżek wszystkich stóp procentowych, co zdecydowanie nie cieszy osoby zainteresowane inwestowaniem w swój park maszynowy. Firma LFP Industrial Solutions bazując na eksperckiej wiedzy finansowej i doświadczeniu swoich partnerów biznesowych z segmentu finansowego przygotowała wyjątkową ofertę zakupu i finansowania maszyn do druku UV LED oraz urządzeń do cięcia, bigowania oraz frezowania. Osoby korzystające z preferencyjnego finansowania mają szansę na wyposażenie swojego parku maszynowego w najnowszą technologię z najniższym oprocentowaniem wynoszącym 102%!
Ponieważ ilość sztuk urządzeń w promocyjnym leasingu jest limitowana warto już dziś skontaktować się z doradcą, aby zapoznać się z atrakcyjnymi warunkami zakupu.

Dane kontaktowe: Karina Maciorowska, Tel. 532-794-078, e-mail: bok(at)lfp-industrial.pl

Subscribe to our newsletter