Industrial solutions

Dni Otwarte w LFP Industrial Solutions

Zaledwie kilka miesięcy po pierwszej edycji Dni Otwartych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, LFP Industrial Solutions zaprasza na kolejne wydarzenie w dniach 22 i 23 lutego. Podobnie jak poprzednia edycja, spotkanie odbędzie się w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Event, który potrwa przez dwa dni będzie niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.

Z jakimi rozwiązaniami będziemy mogli zapoznać się w trakcie kolejnej edycji Open House? Jak wiadomo, LFP Industrial Solutions jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanej włoskiej marki Elitron, której rozwiązania cieszą się uznaniem całej europejskiej branży poligraficznej. Dlatego też najjaśniejszą gwiazdą tegorocznych Dni Otwartych będzie urządzenie, które zdecydowanie robi wrażenie na każdym operatorze, sprawdzając się w wielu dziedzinach poligrafii, obróbce opakowań czy też reklamie wizualnej. Mowa tu oczywiście o modelu Elitron Kombo SD+31.20, który w dalszym ciągu pozostaje bezkonkurencyjny jeśli chodzi o jakość cięcia, frezowania czy bigowania. To jednak nie wszystkie zalety tego wyjątkowego plotera. Niezrównana wydajność, szeroki wachlarz dostępnych narzędzi, możliwość pracy na wielu materiałach, a także wysoki poziom automatyzacji czynią z niego urządzenie idealne do wymagań współczesnych klientów.

Niezawodne technologie

Kolejną marką, której sprzęt zostanie zaprezentowany jest Vanguard, czyli firma którą określić można fenomenem światowej branży poligraficznej ostatnich lat. Po zdobyciu rodzimego rynku w Stanach Zjednoczonych, Vanguard z coraz większym sukcesem kontynuuje swoją ekspansję na wielu europejskich rynkach. Spora w tym zasługa wielokrotnie nagradzanego flagowca marki czyli urządzenia VK300D-HS, które oferuje wysoką jakość wydruków na wielu rodzajach podłoży. Jednym z jego atutów jest możliwość poszerzenia go o dodatkowe rzędy głowic drukującyh, dzięki czemu urządzenie można dostosować do wielkości drukarni i rozwijać je razem z nią. Model VK 300D-HS jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się realizacją szybkich, wysoce spersonalizowanych i zróżnicowanych zleceń.

Lutowe Dni Otwarte to nie tylko szansa na zapoznanie się z wyjątkowymi możliwościami wspomnianych urządzeń. Dodatkowo tym razem goście będą mogli skorzystać z prezentacji oprogramowań takich takich jak Durst Workflow, Smart Shop, Durst Analytics oraz Lift ERP, które wspierają procesy i służą automatyzacji produkcji. Warto dołączyć do spotkania i rozeznać się w najnowocześniejszej na rynku poligraficznym technologii oraz porozmawiać bezpośrednio z wykwalifikowanymi inżynierami serwisu. W trakcie dwudniowych dni otwartych będzie można także zapoznać się z potencjałem LFP Industrial Solutions – dotychczasowymi osiągnięciami, perspektywami na przyszłość, a przede wszystkim z tym jak firma wspiera swoich klientów.

Dla wszystkich odwiedzających Centrum Demonstracyjne w tych dniach, po raz kolejny organizator przygotował atrakcje oraz niespodzianki. Dla osób, które zdecydują się zainwestować w oferowane rozwiązania, przyznane zostaną specjalne rabaty na urządzenia marki Elitron oraz Vanguard. Aby dołączyć do spotkania i przetestować wyjątkowe rozwiązania należy dokonać rejestracji poprzez link.

Subscribe to our newsletter