Industrial solutions

Zaproszenie na Durst WALLPAPER VIP EVENT (8-9.03.2023)

LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023.  Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.  

Ewolucja technologii cyfrowej spowodowała napędzanie trendu w kierunku tworzenia różnorodnych wydruków tapet, które cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem zarówno wśród dekoratorów wnętrz, jak i prywatnych czy biznesowych klientów. Już od wielu lat można zaobserwować rozwój rynku druku tapet w kierunku personalizacji, a to oznacza dla dostawców tego typu usług ogromne możliwości rozwoju.

Współcześnie w przypadku wszystkich tapet i oklein ściennych poza oczywistą wysoką jakością i precyzją wykonania, głównie stawia się na styl, bezwonny i naturalny wygląd, ale także na oszczędność energii i co więcej ograniczony wpływ na środowisko. Wszystkie te wymagania spełniają najnowsze urządzenia drukujące marki Durst z serii Alpha oraz P5 TEX iSUB, które będzie można obejrzeć podczas specjalnie przygotowanego wydarzenia w dniach 8-9.03.2023 we włoskim Brixen u podnóża południowego Tyrolu. Pełen program prezentacji, praktycznych pokazów maszyn oraz networkingu to świetna okazja do zaczerpnięcia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz wzajemnej inspiracji.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz link do rejestracji znajduje się na stronie organizatora. W przypadku pytań firma LFP Industrial Solutions zaprasza do kontaktu bok@lfp-industrial.pl

Subscribe to our newsletter