Industrial solutions

Sukces wdrożenia Durst Lift ERP

Brytyjska firma, MacroArt od 1992 roku zajmuje się drukiem wielkoformatowym. Wiodący autorytet w dziedzinie brandingu zyskał godną pozazdroszczenia reputację dzięki własnemu, świetnie zarządzanemu centrum produkcyjnemu, który jest w stanie realizować szybko rosnące zlecenia klientów. Wdrożenie Lift ERP umożliwiło firmie osiągnięcie wyższego poziomu integracji i automatyzacji, czego efektem jest niespotykany dotąd poziom efektywności.

Ogólnodostępne systemy ERP nie są tak elastyczne i trzeba naginać swoje firmowe zasady, aby dopasować się do programu, natomiast Durst Lift ERP jest zupełnie inny”, mówi dyrektor zarządzający Michael Green. „To oprogramowanie, które można dostosować do wymagań przedsiębiorstwa”.
Bazująca wcześniej na papierologii firma, używa obecnie komputeryzacji do przetwarzania pracy z dowolnej maszyny lub stacji roboczej, zapewniającej ciągłą aktualizację każdej części procesu drukowania. „Poprzedni system, z którego korzystaliśmy był typowo ręczny i nie byliśmy w stanie uzyskać żadnych informacji z realizowanych procesów”, twierdzi Account Manager Jade Pickard. Korzystanie z Durst Lift ERP poszerzyło firmie horyzonty i znacznie ułatwiło pracę.

Usprawnienia dla klientów

Łatwy i intuicyjny w obsłudze system uprościł również użytkownikom proces składania zamówień. „Nasi klienci mogą się zalogować i zobaczyć dokładnie, gdzie znajduje się ich zlecenie, dokąd jest wysyłane, a także sprawdzić swoje proofy online”, mówi Charlotte Barham, Client Experience Manager.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z przedstawicielami drukarni MacroArt.

 

Subscribe to our newsletter