Industrial solutions

Twoja drukarnia etykiet: concept_ad

Wszechstronność oferowanych usług w połączeniu z nowoczesną, innowacyjną technologią to bez wątpienia jedne z najważniejszych aspektów funkcjonowania praktycznie każdej współczesnej drukarni, niezależnie od jej wielkości. Na tych filarach opiera swoje działanie także drukarnia Concept Advertising. Dzięki efektywnej współpracy z LFP Industrial Solutions, jej park maszynowy już wkrótce wzbogaci się o najnowsze rozwiązanie marki Durst. Co ciekawe, będzie to pierwsza tego typu maszyna w Małopolsce.

Pochodząca z Wieliczki i założona w 2009 roku rodzinna firma, już od samego początku swojej działalności na rynku poligraficznym stawiała na nieustanny rozwój w połączeniu z wysoką jakością wydruków, atrakcyjnymi cenami i szybkimi terminami realizacji. Dla drukarni Concept Advertising najważniejsi są jednak klienci, dlatego oprócz indywidualnego podejścia do każdego realizowanego projektu, firma stara się zapewnić kompleksowy wachlarz usług, oferując różne rodzaje druku w tym rolowy i wielkoformatowy w różnorodnych technologiach od offsetowej po cyfrową. Od kilku lat wiodącym trendem w branży poligraficznej stały się personalizowane i wykonywane w jak najkrótszym terminie różne nakłady. W tym kierunku zmierza także rynek druku etykiet, dlatego Concept Advertising postawił na inwestycję w pełni odpowiadającą potrzebom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

„Zdecydowaliśmy się na zakup maszyny Durst TAU 330 RSC E CMYK+WHITE, ponieważ wśród naszych Klientów widzimy bardzo duży wzrost zapotrzebowania na cyfrowy druk etykiet z roli na rolę w niskich, średnich i wysokich nakładach. W dzisiejszych czasach Klient chce otrzymać zamówione etykiety maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych, dodatkowo mają być one wykonane w bardzo wysokiej jakości i odporne na różne warunki” – mówi Dawid Witkowski, Dyrektor Zarządzający Concept Advertising. Jak dodaje: „Nasi Kontrahenci zamawiają dużo wzorów etykiet w jednym rozmiarze, do tego realizujemy sporo zleceń na foliach metalizowanych i transparentnych z białym poddrukiem. We wszystkich tego typu dużych zamówieniach liczy się przede wszystkim szybka realizacja”.

Wysokiej jakości druk na wielu podłożach

Pochodzące z cenionej serii TAU urządzenie Durst to idealny wybór nie tylko ze względu na najwyższą w swojej klasie jakość druku, lecz przede wszystkim ze względów ekonomicznych i przyszłościowych. Maszyna włoskiego giganta oferuje możliwość rozbudowy w zakresie kolorów i wydajności, co ma szczególne znaczenie w przypadku drukarń stawiających na ciągły rozwój. „Dzięki wysokiej prędkości druku wynoszącej 52mb/min oraz trwałości i odporności atramentów, urządzenie Durst pozwoli nam sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dodatkowo będziemy mogli zaproponować druk na większej ilości podłoży – takich jak folie PE, podłoża metalizowane czy też druk cyfrowy kolorem białym. Zakupiony przez nas model ma niższe zużycie atramentu, co przełoży się na atrakcyjne dla naszych Klientów ceny, a uzyskiwana wysoka prędkość druku pozwoli na jeszcze szybszą realizację wszystkich zamówień” – zapewnia Dawid Witkowski.


Dawid Witkowski, Dyrektor Zarządzający Concept Advertising

Subscribe to our newsletter