Industrial solutions

Cartes na targach Drupa

Firma Cartes słynie z innowacji, które regularnie wprowadza do swoich produktów o czym świadczą liczne niespotykane dotąd, przemyślane rozwiązania technologiczne zarówno w liniach GT360 dedykowanych przede wszystkim drukarniom konwencjonalnym jak też Gemini, których odbiorcami są drukarnie cyfrowe. W katalogu firmy znajdziemy urządzania laserowe lub semirotacyjne do cięcia oraz wykrawania etykiet, a także liczne rozwiązania służące do ich uszlachetniania, co ma niezwykle istotne znaczenie w produkcji etykiet  luksusowych oraz premium.
Na targach DRUPA, włoski producent zaprezentuje dwa urządzenia,
GEMINI skonfigurowane jako GE363VJL dla pełnej konwersji i wysokiej jakości uszlachetnień, a także GT360 skonfigurowane jako GT365WSHJR dla tradycyjnej technologii zdobienia.

Zaawansowane rozwiązania marki Cartes zostały docenione na ubiegłorocznych targach Label Expo, a nadchodząca DRUPA to niewątpliwie kolejna szansa, aby zapoznać się z urządzeniami.
LFP Industrial Solutions jest autoryzowanym przedstawicielem marki CARTES. Spotkasz nasz zespół w hali 10, na stoisku D25.

CARTES_GE363VJL.                                          CARTES-GT365WSHJR

Subscribe to our newsletter