Industrial solutions

Elitron na targach DRUPA

Elitron – to znany producent wielokrotnie nagradzanych cyfrowych systemów cięcia oraz rozwiązań automatyzacyjnych i oprogramowań do precyzyjnej i wydajnej produkcji. Producent specjalizuje się od kompaktowych stołów do cięcia po w pełni automatyczne wysokowydajne urządzenia.

Firma rozwija każdy projekt ściśle współpracując z klientami, aby zaoferować rozwiązania, które są w stanie w pełni zaspokoić dzisiejsze wymagania produkcyjne nabywcy, jednocześnie starając się uwzględnić wyzwania jutra. Urządzenia do cięcia są w 100% „Made in Italy”.

Podczas targów DRUPA, będzie można obejrzeć dwie maszyny:

Najnowszą, jeszcze bardziej zautomatyzowaną wersję  Kombo TAV, która jest obecnie jednym z najlepszych na rynku elastycznym i modułowym rozwiązaniem dedykowanym cięciu POS-ów, displayów i opakowań tekturowych. Poza wszechstronnością urządzenia warto podkreślić precyzyjne cięcie szerokiej gamy materiałów.

Natomiast drugim systemem do cięcia będzie bardziej kompaktowy model SPARK 19.16, który stworzony jest z myślą o producentach materiałów POS, opakowań, aplikacji reklamowych – jako świetne uzupełnienie dużego parku maszynowego.

LFP Industrial Solutions jest renomowanym dystrybutorem marki ELITRON, przedstawiciele będą znajdować się w hali 16 na stoisku D11.

Subscribe to our newsletter