Industrial solutions

Uwolnij granice druku z nowym KJET’em

Przełomowa współpraca pomiędzy firmami Omet i Durst to prawdziwa rewolucja na rynku etykiet oraz opakowań giętkich. Połączenie doskonałości analogowej marki Omet z najnowocześniejszymi technologiami cyfrowymi Durst stworzyło linię hybrydową KJET, która ucieleśnia to, co najlepsze z obu światów.

Maszyna oferuje operatorom bezproblemową obsługę dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i ultra krótkim przebiegiem wstęgi. Taka konstrukcja nie tylko minimalizuje ilość odpadów, ale także skraca czas konfiguracji, prezentując zalety druku cyfrowego w tym obszarze. To właśnie w KJET technologia cyfrowa i konwencjonalna tworzą jedność, aby wspólnie produkować najlepiej wydrukowane, uszlachetnione i wycięte etykiety. Jak komentuje Grzegorz Zieliński, Head Of Business Unit Label & Flexible Packaging w LFP Industrial Solutions: „Połączenie druku cyfrowego z analogowym maksymalizuje produktywność i elastyczność, umożliwiając drukarzom wybór pomiędzy drukiem fleksograficznym, a cyfrowym, optymalizując w ten sposób wydajność i redukując koszty, a jednocześnie spełniając zmieniające się wymagania rynku, takie jak personalizacja i dostawy just-in-time w krótkim czasie w jednym przebiegu”.

Automatyzacja urządzenia hybrydowego KJET na nowo definiuje koncepcję wszechstronności i poszerza granice rozwiązań poligraficznych i przetwórczych. To właśnie dzięki nowej hybrydzie jej posiadacze zyskują nieograniczone możliwości zastosowań, od etykiet po opakowania, bez utraty wydajności i jakości druku. Po więcej szczegółów zapraszamy label@lfp-industrial.pl.

Subscribe to our newsletter