Industrial solutions

Zapraszamy na LFP Industrial Demo Day (PL)

Zapoznaj się z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami do druku cyfrowego i bądź na wyższym poziomie z Twoim biznesem.

Trendy i megatrendy w zachowaniach konsumentów skłaniają wszystkich producentów do szukania nowych rozwiązań. Współcześni konsumenci są osobami wymagającymi o wysokiej świadomości i wrażliwości na aspekty związane ze środowiskiem naturalnym. Warto zatem postawić na sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości. Dlatego zapraszamy Państwa na LFP Industrial Demo Day (PL) w siedzibie Durst Group w Brixen w dniach 26-28.04.2023, na którym zaprezentujemy:

Po pierwsze maszyny hybrydowe P5 350 oraz P5 350 HS Automat do druku na roli i na płasko o szerokości zadruku do 3,5 m, które okazały się najlepszym systemem druku UV na rynku produktów z tektury falistej. Prędkość do 710 m²/h i możliwość szybkiej zmiany materiałów dzięki opcjom wielorolkowym i wielościeżkowym, znacznie usprawnia proces drukowania. Oczywiście drukarki umożliwiają zadruk wielu materiałów, a dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu Durst Workflow i Durst Analytics można dodatkowo zwiekszyć wydajność pracy.

Po drugie: będzie można obejrzeć najnowszą, rewolucyjną maszynę Durst P5 500, czyli najbardziej wydajną 5-metrową maszynę wielkoformatową z technologią utwardzania tuszu LED. Dzięki szerokości druku 5,2 m nadaje się do wielu zastosowań w druku z roli na rolę. Znajdujący się w zestawie trójnóg na kółkach upraszcza ładowanie i wymianę nośników. Jej niewątpliwym atutem jest cięcie wertykalne, a także specjalny, zintegrowany system odbioru tuszu podczas zadruku materiałów typu mesh.

Po trzecie: P5 TEX iSUB maszynę drukującą na tekstyliach z roli na rolę ze zintegrowaną jednostką utrwalającą w linii. Skrót iSUB oznacza „sublimację inline” (utrwalanie kolorów w ciągu produkcyjnym, w drukarce zaraz po druku). Eliminuje to indywidualne etapy pracy, skutkując znacznym wzrostem jakości i wydajności dla użytkownika. Dzięki zintegrowanej suszarce, która wykonuje sublimacje nie ma konieczności inwestycji w kalander, nabywca oszczędza czas i energię, a korzystanie z tego rozwiązania wiąże się również z niższymi kosztami, dzięki eliminacji papieru dla transferu druku na tekstylia, a także eliminacji czasu i kosztów pracy potrzebnej na w/w transfer. Dodatkowym atutem jest to, że Durst P5 TEX iSUB może być obsługiwany tylko przez jednego operatora.

Po czwarte: prezentacja rozwiązań z zakresu Durst Software – które pomagają uprościć, przyspieszyć oraz zautomatyzować procesy przedprodukcyjne i produkcyjne, a także pozwalają zminimalizować błędy. Proste zarządzanie danymi w połączeniu z wiodącymi technologiami zarządzania kolorami i ripowania może znacząco zwiększyć produktywność każdej drukarni. 

Po piąte: Specjalnie dla Państwa odbędzie się również pokaz Online z Demo w Lienz na którym będzie można obejrzeć maszynę Durst WT 250. Urządzenie wykorzystuje technologię Durst Water Technology i pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości druku z zastosowaniem bezwonnego atramentu. Ten model doskonale nadaje się do szeregu zastosowań w zakresie opakowań z tektury falistej i display’ów reklamowych. Atramenty Durst WT są całkowicie pozbawione materiałów niebezpiecznych i spełniają najsurowsze normy dotyczące bezpieczeństwa i higieny. 

Dołącz do nas 26-28.04.2023 i zapoznaj się z innowacyjnymi propozycjami technologicznych rozwiązań. Podczas spotkania porozmawiamy o kondycji rynku, trendach i możliwościach w zakresie produkcji, a wszystko to odbędzie się w przepięknej scenerii Południowego Tyrolu. 🙂

 

PRZEWIDYWANA AGENDA SPOTKANIA:

Zarejestruj się na LFP Industrial Demo Day (PL)

Uwaga każdy uczestnik musi zarejestrować się indywidualnie

    Wybierz preferowany sposób dotarcia do Brixen:

    Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu:

    Karina Maciorowska, +48 532 794 zero-siedem-osiem, e-mail: bok(at)lfp-industrial.pl
    Joanna Zjawin +48 509 971 cztery-zero-zero, e-mail: marketing(at)lfp-industrial.pl.

    Subscribe to our newsletter