Poznaj nas

O nas

Nasza firma posiadająca w 100% kapitał polski, została założona w 2014 roku przez Macieja Bizonia i Marcina Wójcika, którzy z drukiem związani są od ponad 20lat. Dziś firmę tworzy ponad 40 osób pracujących z pasją do branży poligraficznej. Zdając sobie sprawę, że nowe technologie zmieniają Świat nieodwracalnie, od samego początku oferujemy naszym Klientom najnowsze rozwiązania, które pozwalają im rozwijać biznes, także na arenie międzynarodowej.

Kim jesteśmy

Jesteśmy renomowanym dystrybutorem i integratorem przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania. Mając do dyspozycji tak szerokie portfolio maszyn, możemy obsługiwać przedsiębiorstwa z branży poligraficznej, wytwórców reklam, producentów opakowań, stand-ów, POS-ów, czy nawet mebli. Każda z tych branż znajdzie w naszym portfolio rozwiązania na najwyższym poziomie, które pozwolą ulepszyć, , przyśpieszyć, rozszerzyć, a czasem nawet zrewolucjonizować produkcję.

Nasza strategia

Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za rozwój biznesu naszych Kontrahentów. Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy Państwa produkcji. Nie tylko dbamy o serwis, ale także polecamy najlepsze możliwe rozwiązania dla każdego indywidualnie. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie naszego zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

LFP TEAM

Wiemy doskonale, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie.

Od początku działalności ważny jest dla nas nie tylko rozwój portfolio, ale również budowanie silnego zespołu. To dzięki zgranej ekipie ambitnych, fantastycznych ludzi i tego, jak radzą sobie z codziennymi wyzwaniami, staliśmy się jednym z najszybciej rozwijających się dystrybutorów na rynku poligraficznym. Uczciwość i bazujące na niej zaufanie oraz wzajemny szacunek to dla nas podstawy relacji.

Inicjatywy CSR

Odpowiedzialny biznes ma dla nas wymiar strategiczny. Angażujemy się w szereg inicjatyw zewnętrznych, które stanowią ważny element naszego podejścia do odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Nasz ostatnio wdrożony autorski program Pomagamy #sPRINTem cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co jest dowodem, że to co robimy ma ogromną wartość. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Subscribe to our newsletter