Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/server254538/ftp/lfp-industrial.pl/wp-content/themes/lfp-industrial/single.php on line 6
Industrial solutions

Konkurs na wyjątkowe etykiety rozstrzygnięty.

Aż dwie polskie firmy tj. RS Druk oraz Color Press zdobyły podium w międzynarodowym konkursie RSC Label Masters Awards. Zwycięzcy tegorocznych nagród zostali oficjalnie ogłoszeni podczas Labelexpo Americas w Chicago.

RSC Label Masters Awards organizowane przez Durst Group – renomowanego producenta maszyn drukujących cyfrowo został ogłoszony z początkiem roku. Dedykowany był przetwórcom, którzy produkują swoje etykiety częściowo lub w 100% cyfrowo na maszynach Durst Tau RSC. Udział w trzech kategoriach zgłosiło blisko 80 firm z całego Świata, a na 9 miejsc, aż 3 miejsca zajęły dwie polskie firmy zdobywając tym samym tytuł RSC LABEL MASTERS AWARD 2022.

Mistrzowie druku etykiet!

Drukarnia RS Druk z Rzeszowa stanęła na podium dwukrotnie zdobywając drugie miejsce w kategorii druk mieszany za etykietę Folk Wark oraz trzecie miejsce w kategorii innowacje za etykietę „Cera sucha”. Natomiast drukarnia Color Press za etykietę Dictador zdobyła trzecie miejsce w kategorii druku mieszanego. Zwycięskie etykiety charakteryzowały się kreatywnością, oryginalnością, technicznym wykonaniem oraz ogólnym wrażeniem jakie wywarły na jury. Niezależni eksperci wybierając najlepsze projekty kierowali się designem i jego spójnością, a także stopniem innowacyjności w wyprodukowanych pracach.

Jak komentuje Grzegorz Zieliński, Account Manager w firmie LFP Industrial Solutions, „Znana i ceniona (ponad 300 instalacji na całym świecie w niecałe 5 lat) Platforma Durst Tau RSC daje naszym klientom ogromne możliwości w produkcji etykiet w absolutnie najwyższej jakości na rynku spośród wszystkich dostępnych rozwiązań inkjetowych w technologii UV”.

Jak dodaje Joanna Zjawin, Marketing Manager w firmie LFP Industrial Solutions, „Zwycięskie prace w międzynarodowym konkursie RSC Label Masters Awards ukazały jak ogromne pokłady kreatywności i zdolności istnieją w naszych polskich firmach. Wierzę, że rodzime drukarnie z technologią marki DURST mogą bezapelacyjnie konkurować na zagranicznych rynkach.”

Konkurs organizowany przez firmę Durst to okazja nie tylko do sprawdzenia swoich możliwości na tle innych firm posiadających rozwiązania marki DURST, ale to również doskonała sposobność do pobudzenia twórczości, szukania nieszablonowych rozwiązań czy też zapoznawania się z międzynarodowymi trendami. Zwycięzcy konkurencji oprócz certyfikatu oraz statuetki otrzymali nagrody w postaci zapasów tuszy. Durst zapowiada kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.


Subscribe to our newsletter