Industrial solutions

14 /15.06.2023 odwiedź Wrocław i uzyskaj atrakcyjny rabat!

LFP Industrial Solutions zaprasza na trzecią już edycję Dni Otwartych, która odbędzie się w dniach 14 i 15 czerwca w siedzibie firmy. Wydarzenie to jest niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.

Spotkania organizowane przez LFP Industrial Solutions cieszą się powodzeniem ze względu na rozwiązania, które oferuje dystrybutor. Goście zawsze są pod wrażeniem precyzyjności cięcia, frezowania i bigowania urządzenia Kombo SD+31.20 marki Elitron, który sprawdza się w wielu dziedzinach poligrafii, obróbce opakowań czy też reklamie wizualnej. Ponad to furorę robi  wielokrotnie nagradzany flagowiec marki Vanguard czyli VK300D-HS, który oferuje wysoką jakość wydruków na wielu rodzajach podłoży. Jednym z jego atutów jest możliwość poszerzenia go o dodatkowe rzędy głowic drukujących, dzięki czemu urządzenie można dostosować do wielkości drukarni i rozwijać je razem z nią. Co więcej ogromnym zainteresowaniem podczas ostatniego wydarzenia były również prezentacje oprogramowań z serii Durst, które wspierają procesy i służą automatyzacji produkcji.

Przebieg procesu produkcyjnego

Tym razem również warto odwiedzić siedzibę firmy LFP Industrial Solutions. Organizator bowiem przedstawi swoim odwiedzającym cały proces produkcyjny od pliku, poprzez druk, po obróbkę do gotowego produktu. Dzięki oferowanym rozwiązaniom drukarnie mogą stworzyć kompleksowe usługi dla swoich odbiorców.

Dla osób, które zdecydują się na inwestycję podczas czerwcowych Dni Otwartych, przyznane zostaną specjalne rabaty na urządzenia marki Elitron oraz Vanguard. Aby dołączyć do wydarzenia należy dokonać rejestracji poprzez link.

Subscribe to our newsletter