Industrial solutions

LFP Industrial Solutions zaprasza na FESPĘ po nowości

O wyjątkowo wczesnej w tym roku porze rozpocznie się kolejna edycja FESPA Global Print Expo, która wystartuje już 19 marca w RAI Amsterdam w Holandii. Na największej w Europie, międzynarodowej wystawie dedykowanej drukowi wielkoformatowemu, tradycyjnie nie zabraknie LFP Industrial Solutions oraz najważniejszych marek, których jest renomowanym przedstawicielem.

Premiera prosto od Vanguard Europe

Na tegorocznej edycji targów FESPA, LFP Industrial Solutions obecne będzie na stoiskach dwóch marek, na których polscy przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania, oferując profesjonalną konsultację w zakresie doboru optymalnych rozwiązań dla różnego rodzaju drukarń. Na stoisku europejskiego oddziału, jednego z najgłośniejszych debiutów światowej poligrafii ostatnich lat, czyli marki Vanguard, zaprezentowane zostaną dwa modele w zupełnie nowym designie – pierwszy z nich to wydajny ploter płaski nowej generacji VK3220T-HS wyposażony w aż 15 głowic drukujących, który jest przeznaczony dla segmentu Entry/MidLevel. A także model VKR3200-HS, czyli drukarkę rolową dysponującą 8 głowicami, dedykowaną drukowi elastycznych nośników. Dodatkowo na wspomnianym stoisku będzie można zapoznać się z prezentacją autorskiego oprogramowania Durst Workflow, służącego kompleksowemu zarządzaniu drukiem.

Innowacje i nowości od Elitron

Natomiast na stoisku firmy Elitron, czyli kolejnej włoskiej marki znajdującej się pod skrzydłami LFP Industrial Solutions zaprezentowane zostanie urządzenie Kombo SDC+ czyli ceniony i praktycznie bezkonkurencyjny pod względem jakości na rynku stół służący do cięcia, frezowania i bigowania. Tym razem urządzenie to wzbogacono o innowacyjną i niezwykle pomocną technologię KUMULA, stanowiącą w pełni zautomatyzowane rozwiązanie do układania gotowych arkuszy na palecie.

Firma LFP Industrial Solutions znajdziecie odpowiednio w miejscach: Vanguard 2 – B10-A oraz Elitron 1-C20.

Subscribe to our newsletter