Elitron KOMBO TAV-R

Kombo TAV-R to innowacyjny, elastyczny i modułowy system cięcia z dwiema niezależnymi głowicami tnącymi z obsługą materiału zintegrowaną z cyklem produkcyjnym. Wśród różnych oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań Kombo TAV-R jest pierwszym krokiem do prawdziwej pełnej automatyzacji przepływu pracy, który gwarantuje wzrost produkcji i redukcję kosztów, oferując jednocześnie nieprzerwaną pracę.

ZAAWANSOWANA ROBOTYKA

Elastyczny i w pełni automatyczny Kombo TAV-R to jedyny ploter z 2 niezależnymi głowicami tnącymi, które przyspieszają czas produkcji i przetwarzają więcej zadań w krótszym czasie. Ten elastyczny system wykańczania skraca czas produkcji i zmniejsza koszty, oferując jednocześnie maksymalną wszechstronność zarówno w przypadku krótkich, jak i złożonych serii produkcyjnych. Innowacyjne zintegrowane systemy załadunku i rozładunku „AiroPanel” – opatentowane przez firmę Elitron – w pełni automatyzują cały proces produkcyjny, redukując koszty oraz zapewniając nieprzerwaną pracę. KOMBO TAV-R to jedyny ploter, który jest gotowy do zainstalowania w pełni zmotoryzowanego systemu załadunku rolowego. System można również podnieść, aby pomieścić paletę o wysokości do 1380 mm, dzięki tej opcji można załadować więcej materiału, co zwiększa produktywność.

PEŁNA AUTOMATYZACJA

Kombo TAV-R reprezentuje najnowocześniejszy poziom sztuki cięcia. W najbardziej kompletnej wersji, pełna automatyzacja skutkuje skomplikowanym, zmotoryzowanym systemem transportu materiałów, opracowanym wyłącznie przez firmę Elitron. Efektem jest wysokowydajny system cięcia, który zrewolucjonizuje koncepcję zintegrowanej automatyzacji w cyklu produkcyjnym firmy, zarówno z innymi produktami Elitron, jak i produktami firm trzecich. Prawdziwa produkcja 24/7 bez operatora.

OBEJRZYJ URZĄDZENIE W AKCJI:

Subscribe to our newsletter