Durst Smart Shop

Durst Smart Shop to innowacyjna platforma, która pozwala już od pierwszego kontaktu z klientem końcowym zdigitalizować i zautomatyzować procesy sprzedaży wydruków od materiałów reklamowych typu banery, flagi przez opakowania, aż po etykiety. Autorski system Durst Smart Shop w połączeniu z Durst Smart Editor umożliwia klientom tworzenie szerokiej gamy produktów bezpośrednio w przeglądarce i przeglądania ich w czasie rzeczywistym. 

Gotowa do wdrożenia platforma Durst Smart Shop pozwala na zwiększenie sprzedaży dzięki zautomatyzowanemu procesowi składania zamówień. Kreator produktów można adresować bezpośrednio na konkretną grupę docelową, a zintegrowane marketingowe analizy oraz narzędzia do monitorowania pozwalają na wzrost współczynnika konwersji. Łatwa dostępność produktów dla klientów końcowych każdego dnia o każdej godzinie pomaga optymalizować łańcuch dostaw.
Możemy także w prosty sposób zintegrować platformę Durst Smart Shop z Durst Workflow lub z Państwa indywidualnym środowiskiem produkcyjnym.

Durst Smart Shop z powodzeniem wykorzystywany jest we wszystkich segmentach:

m.in. w sprzedaży personalizowanych produktów z zakresu druku wielkoformatowego, czy tekstyliów:

w sprzedaży personalizowanych produktów z zakresu etykiet:

w sprzedaży personalizowanych produktów z zakresu opakowań:

Subscribe to our newsletter