Urządzenia peryferyjne od ELITRON

Jedną z kluczowych korzyści automatyzacji procesów jest oszczędność czasu i pieniędzy, wszystko to oczywiście można osiągnąć tylko z zaawansowaną technologią dopasowaną do danej produkcji. Przedstawiamy Państwu propozycje urządzeń peryferyjnych od renomowanej, włoskiej marki ELITRON:

Po pierwsze REVERSA!  To system pozwalający na odwracanie arkuszy. W przypadku druku dwustronnego istnieje również możliwość odwracania już gotowych prac, aby ułatwić ich zadruk z drugiej strony. System przyssawek i mieszków umożliwia separację arkuszy nawet w przypadku trudnych materiałów. System dostępnych jest w dwóch wersjach: samodzielnej lub zintegrowanej.

Po drugie HELEVA! To automatyczny system podawania, który pobiera, wyrównuje i ładuje arkusze lub panele do wielkoformatowych urządzeń. HELEVA to nie tylko prosty podajnik, ale inteligentny system obsługi, który może wykonywać polecenia ładowania na żądane lub przesyłać do drukarki informacje o nośnikach gotowych do druku. HELEVA usprawnia i optymalizuje cykl produkcyjny dowolnego urządzenia drukującego.

Po trzecie! Dla materiałów w rolkach, ręczne i zautomatyzowane urządzenia podawczo – rozwijające, o różnych szerokościach i nośnościach wagowych.

Warto skontaktować się z naszym ekspertem, aby omówić, w jaki sposób oferowane przez nas rozwiązania mogą wspierać cele Państwa produkcji.

Grzegorz Błażkowski

ACCOUNT MANAGER AUTOMATIC CUTTING SYSTEM

tel. +48 795 533 5 dziewięć osiem

Subscribe to our newsletter