Elitron KOMBO SD/SDC

Pełna gama ploterów KOMBO do automatycznego cięcia i wykańczania została zaprojektowana specjalnie w celu spełnienia nowych wymagań w branży druku cyfrowego, tektury, oznakowań i billboardów. Urządzenia marki Elitron wyposażone są w głowice wielonarzędziowe do cięcia, frezowania, bigowania i grawerowania.
Plotery dostępne są w różnych formatach, ze stołem stałym lub taśmowym odpowiednie zarówno do krótkich, jak i złożonych serii produkcyjnych. Urządzenia spełniają wymagania rynku przy maksymalnej wszechstronności, a jednocześnie wyróżniają się pod względem produktywności i automatyzacji.

APLIKACJE I MATARIAŁY

Seria KOMBO to synonim precyzji, prędkości i produktywności. Plotery do cięcia Kombo SD-SDC odpowiadają na potrzeby klientów w zakresie tworzenia opakowań, ekspozytorów POS, display, banerów reklamowych, teczek, segregatorów, pudełek, tłoczonych logo, promocyjnych paneli stoisk targowych, flag promocyjnych, stojaków na broszury i wiele innych.
Urządzenia przetwarzają z niezwykłą precyzją szeroką gamę materiałów (zadrukowanych lub nie), takich jak: forex, dibond, PCV, tworzywa sztuczne, folie, tekstylia, reboard, papier i karton, tektura falista, pianki o grubości do 120 mm i wiele innych.

SYSTEMY DETEKCYJNE

Sztuczna inteligencja w służbie człowieka – każdy system detekcji sprawia, że ​ zintegrowane systemy marki Elitron są najlepszymi sprzymierzeńcami w Państwa codziennej pracy.

  • Seeker System – inteligentny system wizyjny umożliwiający automatyczną, cyfrową identyfikację znaku rejestracyjnego

Zapoznaj się także z urządzeniami peryferyjnymi.

Subscribe to our newsletter