Elitron KOMBO TH/THC

Kombo TH / THC to cyfrowe rozwiązanie do cięcia na płasko lub taśmowo z podwójną niezależną belką. Urządzenia przeznaczone są dla tych, którzy muszą radzić sobie z dużymi seriami produkcyjnymi i wymagają najwyższej wydajności cięcia.
Automatyczny ploter tnący został zaprojektowany specjalnie z myślą o spełnieniu nowych wymagań w branży druku cyfrowego, tektury, oznakowań i billboardów. System ten z wydajnym modułem frezującym o mocy 3kW może być wyposażony w nowy 7-pozycyjny automatyczny wymieniacz narzędzi, przeznaczony do frezowania wielu różnych materiałów tj. tworzywa sztuczne, aluminium, gąbki, kompozyty i inne. Urządzenie może uzyskać w sumie 14 wstępnie zainstalowanych narzędzi frezarskich, wszystkie automatycznie wymieniane.

APLIKACJE I MATERIAŁY

Nieograniczone możliwości twórcze w zakresie opakowań i komunikacji wizualnej: ekspozytory POS, przezroczyste pojemniki, banery reklamowe, teczki, pudełka, logo tłoczone, panele na stoiska targowe, flagi promocyjne, stojaki na broszury i wiele innych.
Urządzenie przetwarza szeroką gamę materiałów z niezwykłą precyzją (zadrukowanych lub nie), takich jak: forex, dibond, PCV, tworzywa sztuczne, folie, tekstylia, tektura, papier i karton, tektura falista, pianki.

SYSTEMY DETEKCYJNE

Sztuczna inteligencja w służbie człowieka – każdy system detekcji sprawia, że ​ zintegrowane systemy marki Elitron są najlepszymi sprzymierzeńcami w Państwa codziennej pracy.

  • Seeker System – inteligentny system wizyjny umożliwiający automatyczną, cyfrową identyfikację znaku rejestracyjnego

OBEJRZYJ URZĄDZENIE W AKCJI:

Zapoznaj się także z urządzeniami peryferyjnymi.

Subscribe to our newsletter