Elitron PLAZA

Wszechstronność, moc i precyzja

Pełna gama systemów tnących Serii PLAZA została zaprojektowana przez firmę Elitron do zastosowań takich jak cięcie skór wielkoformatowych i specyficznych materiałów typowych dla świata tapicerstwa, rymarstwa, mebli i motoryzacji. Systemy można wyposażyć w szeroką gamę narzędzi, aby zagwarantować wyjątkową wszechstronność i wysokie standardy jakości w produkcjach wymagających złożonych procesów poprzez połączenie w tej samej sesji procesów zwykle przeprowadzanych w różnych fazach.

W przypadku skomplikowanych procesów, przepływ pracy może być zarządzany sekwencyjnie za pomocą stołu akwizycyjnego VISIO. Oprogramowania do akomodacji offline OPERA i cięcie na urządzeniu Plaza pozwalają zwiększyć produktywność i zoptymalizować uzysk materiału.

APLIKACJE I MATERIAŁY

Systemy tnące serii Plaza są w stanie ciąć szeroką gamę materiałów tj.: skóra, ekoskóra, skóra regenerowana, syntetyczna, pianka, tekstylia, guma, poliwęglan, plastik, karton, pianki, tekstylia, papier. W zależności od specyficznych potrzeb produkcyjnych klienta, dostępne są systemy tnące PLAZA do cięcia o grubości do 120 mm, dzięki czemu można je stosować również na materiałach technicznych lub piankowych.

Oprogramowanie DOMINO współpracujące z systemem zarządzania, służące do zarządzania zleceniami cięcia. DOMINO może koordynować wszystkie dane (artykuł, ilość, wzory i materiały), a w wersji offline organizować i planować pracę jednego lub większej liczby zespołów tnących.

SYSTEMY DETEKCYJNE

Sztuczna inteligencja w służbie człowieka – każdy system detekcji sprawia, że zintegrowane systemy marki Elitron są najlepszymi sprzymierzeńcami w Państwa codziennej pracy.

  • Seeker System – inteligentny system wizyjny umożliwiający automatyczną, cyfrową identyfikację znaku rejestracyjnego
  • Opera – zaawansowany algorytm wspierający przepływ pracy
  • Nescut – tam gdzie wiedza spotyka się z precyzją

Subscribe to our newsletter