Elitron BOOSTER

Elitron Booster to urządzenie charakteryzujące się dokładnością i elastycznością, zachowując idealne połączenie wydajności i wszechstronności, które wyróżniają ten wysokowydajny system cięcia. Nowy model będący punktem odniesienia dla wszystkich operatorów zajmujących się cięciem skóry, łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, doskonale odzwierciedlając jego wyjątkowość. Ploter potrafi ciąć zarówno materiały naturalne, jak i syntetyczne, zachowując jednocześnie najwyższe standardy jakości, które są synonimem marki Elitron.

APLIKACJE I MATERIAŁY
  • Nieograniczona produktywność jest teraz możliwa dzięki niezwykłej elastyczności Boostera, który doskonale odpowiada różnym wymaganiom cięcia w wielu sektorach biznesowych: obuwie, wyroby skórzane, odzież, akcesoria.
  • Dwie łatwo konfigurowalne głowice tnące zostały specjalnie zaprojektowane, aby sprostać specyficznym potrzebom przemysłu skórzanego: konfiguracja z 5 i 7 narzędziami.
  • Wielofunkcyjna głowica nadaje się do obróbki niezwykle szerokiej gamy skór i materiałów syntetycznych, stale gwarantując maksymalną precyzję i wszechstronność cięcia: Skóra, Tekstylia, Texon, Tunit, Celuloza, Pianka, Syntetyki, Ekoskóra, Karton.
SYSTEMY DETEKCYJNE

Sztuczna inteligencja w służbie człowieka – każdy system detekcji sprawia, że zintegrowane systemy marki Elitron są najlepszymi sprzymierzeńcami w Państwa codziennej pracy.

  • Seeker System – inteligentny system wizyjny umożliwiający automatyczną, cyfrową identyfikację znaku rejestracyjnego
  • Opera – zaawansowany algorytm wspierający przepływ pracy
  • Opera Offline – milimetrowa dokładność, maksymalnie zrównoważony rozwój
  • Nescut – tam gdzie wiedza spotyka się z precyzją

OBEJRZYJ URZĄDZENIE W AKCJI:

Subscribe to our newsletter