Elitron KOMBO T-TC

Pełna gama stołów tnących KOMBO T, zarówno ze stołem stałym jak i taśmowym, przeznaczone zostały do precyzyjnej obróbki różnych materiałów technicznych od najmiększej pianki po najtwardszy zbrojony grafit. Dzięki tym rozwiązaniom możliwa jest szybka reakcja na prośby klientów z branży lotniczej, tapicerskiej, opakowań ochronnych, gumy przemysłowej, uszczelek i wielu innych. Urządzenia z serii KOMBO to nowoczesne, precyzyjne stoły do ​​cięcia, zespoły frezujące i tnące z niezależnymi osiami, z możliwą automatyczną wymianą narzędzi, umożliwiające obróbkę różnych materiałów w tej samej sesji roboczej.

APLIKACJE I MATERIAŁY

KOMBO T jest w stanie ciąć na szerokiej gamie materiałów, wykańczając każdy kształt z niezwykłą precyzją. Przykładowe materiały: Aramid, pianka o grubości do 120 mm do opakowań ochronnych, bezazbestowa, bakelit, kompozyty, miedź, włókno szklane, guma twarda i spieniona, MDF, PCV, PTFE, PE, poliwęglan, pianka polietylenowa, grafit ze stali nierdzewnej na uszczelki.
Seria KOMBO T została w 100% zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech, przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii Elitron.

SYSTEMY DETEKCYJNE

Sztuczna inteligencja w służbie człowieka – każdy system detekcji sprawia, że ​ zintegrowane systemy marki Elitron są najlepszymi sprzymierzeńcami w Państwa codziennej pracy.

  • Seeker System – inteligentny system wizyjny umożliwiający automatyczną, cyfrową identyfikację znaku rejestracyjnego
  • Opera – zaawansowany algorytm wspierający przepływ pracy
  • Opera Offline – milimetrowa dokładność, maksymalnie zrównoważony rozwój

OBEJRZYJ URZĄDZENIE W AKCJI:

Subscribe to our newsletter