Elitron KUDOS

Kudos to innowacyjny system cięcia dedykowany do galanterii skórzanej, tekstyliów i materiałów syntetycznych w rolkach. Urządzenie to, to zdecydowanie synonim produktywności i niezawodności z dwiema niezależnymi głowicami tnącymi oraz taśmą przesuwną. Kudos jest dostępny z dwoma różnymi obszarami roboczymi: 1600 mm i 2000 mm, w zależności od szerokości przetwarzanych materiałów.

Dzięki oprogramowaniu DOMINO współpracującemu z systemem do zarządzania cięciem istnieje możliwość koordynacji wszystkich danych (artykuł, ilość, wzory i materiały), a także możliwość planowania działań jednego lub większej liczby zespołów tnących.

APLIKACJE I MATERIAŁY

Kudos potrafi ciąć skórę, materiały syntetyczne i tekstylia – zarówno jednowarstwowe, jak i wielowarstwowe – celulozę i inne materiały, takie jak texon, tekturę włóknistą, aby realizować szeroką gamę produkcji i być innowatorami w sektorach takich jak: galanteria skórzana, meble, odzież czy obuwie.

Kudos może obejmować oprogramowanie do akomodacji EliNest (w standardzie) lub do mocniejszej Opery (opcjonalnie) lub oprogramowanie NesCUT do inteligentnej automatycznej akomodacji na materiałach z nadrukowanym logo i teksturami.

SYSTEMY DETEKCYJNE

Sztuczna inteligencja w służbie człowieka – każdy system detekcji sprawia, że zintegrowane systemy marki Elitron są najlepszymi sprzymierzeńcami w Państwa codziennej pracy.

  • Opera – zaawansowany algorytm wspierający przepływ pracy
  • Opera Offline – milimetrowa dokładność, maksymalnie zrównoważony rozwój
  • Nescut – tam gdzie wiedza spotyka się z precyzją

OBEJRZYJ URZĄDZENIE W AKCJI:

Subscribe to our newsletter